Webinář: Kybernetická bezpečnost pro malé a střední firmy - jednoduše a prakticky

Je kybernetická bezpečnost na prvních příčkách vašeho seznamu priorit? Pokud ne, měla by být. Náš digitální svět se neustále vyvíjí a kyberzločinci si vyhlížejí zranitelné podniky, které svá data příliš bedlivě nestřeží. Poslechněte si záznam z našeho webináře, který jsme připravili ve spolupráci s našimi partnery a předními světovými hráči na poli kyberbezpečnosti, společností Check Point Software Technologies a Trend Micro, a zjistěte jak se chovají hrozby současnosti a jak se proti nim chránit.

Agenda webináře:

  • Jaké hrozby nejčastěji ohrožují české firmy a podnikatele
  • Jakým způsobem probíhají kybernetické útoky
  • Jak by se měly firmy chránit
  • Co dělat, když je firma napadená hrozbou
  • Jak vůbec poznat, že je firma kompromitovaná


Svoje know-how s vámi nasdíleli významní odborníci na kyberbezpečnost, pan Jindřich Karásek ze společnosti Trend Micro, přezdívaný lovec kybernetických hrozeb, který se věnuje výzkumu hrozeb, a pan Pavel Řezníček, Channel Manager ve společnosti Check Point Software Technologies, který se více jak 20 let věnuje oboru kyberbezpečnosti a pyšní se expertní certifikací CCIE Security.

Moderátorem webináře je pan Jiří Homola, Business Development Manager pro Kyberbezpečnost z Vodafone Business.

Webinář trvá 60 minut.

Uplatněte promo kupón pro studium ZDARMA

Vyberte si kurz ke studiu a u přihlášení použijte unikátní kupón, který jste jako náš zákazník obdrželi v e-mailu od nás. Díky kupónu získáte kurz zdarma a můžete ho uplatit na více kurzů ve Vodafone Digiakademii. Platební kartu nebudete muset nikde uvádět. Po přihlášení ke kurzu vám přijde potvrzení e-mailem a můžete začít se studiem.